O firmie

Szanowni Państwo,

"ITALFROST - DE RIGO - GS" Sp. z o. o. z siedzibą w Pszczynie działa od 1993 roku. Została złożona przez obywateli Republiki Włoskiej. Głównymi udziałowcami są producenci urządzeń chłodniczych oraz regałów magazynowych.
Spółka, między innymi, jest wyłącznym przedstawicielem na teren Polski firmy CRIOCABIN S.p.A., producenta oferowanych lad chłodniczych.

Entuzjazm, nowoczesny styl pracy naszego zespołu owocują stałą i sprawną współpracą z naszymi klientami w zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań ekspozycji produktów żywnościowych . Oferujemy dynamiczne usługi i różne formy współpracy w zakresie aranżacji, projektowania i wyposażenia sklepów w oferowane lady chłodnicze.

Nasza pełna oferta zawiera wszystkie elementy wyposażenia sklepów i supermarketów (pozostałe urządzenia i komory chłodnicze, regały sklepowe, stanowiska kasowe). Znajdziecie ją Państwo na stronie www.italfrost.pl do odwiedzenia której gorąco zapraszam.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce "KONTAKT".

Z poważaniem
Wiesław Sałak
Prezes Zarządu

1234567