Lady chłodnicze EBONY / Custom Made

 

aparatREALIZACJE BROSZURA KONFIGURATOR

 

Ekskluzywna i nowoczesna witryna chłodnicza, z prostą szybą, która nawiązuje do stylu lat 60-tych. 
Walorem tej lady jest znakomita wizualizacja eksponowanych produktów, uzyskana dzięki redukcji refleksu światła odbitego. Dostępne wersje pozwalają na eksponowanie i sprzedaż wszystkich grup żywności. Zgodnie z życzeniami klienta, można ją dowolnie adoptować do konfiguracji przestrzeni, dobierać dekoracje i materiały wykończeniowe. Łączona w ciągi o pięknych kształtach, stwarza niepowtarzalną atmosferę.

DANE TECHNICZNE

■ Lada chłodnicza wentylowana

■ Statyczne chłodzenie w ladzie na świeże ryby

Nadmuch na szybę czołową - zapobiega parowaniu

Płynna regulacja obrotów wentylatorów obiegu chłodzenia

Szyby hartowane, otwierane do góry na siłownikach gazowych

Szklana górna półka na całej długości

Powierzchnia ekspozycyjna wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304

Wykończenie wewnętrzne ze stali nierdzewnej AISI 304

Parownik zabezpieczony w procesie kataforezy

Zawór termostatyczny na czynnik chłodniczy R404A

Automatyczne rozmrażanie w ladzie chłodniczej

Zewnętrzne lub wewnętrzne zasilanie chłodnicze

Elektroniczny panel kontrolny 

Kolorowe panele dekoracyjne

Szeroka gama akcesoriów, min. podziałki szklane, pojemniki na papier pakowy, podstawki pod wagi / krajalnice

Narożniki otwarte i zamknięte 22,50 (tylko w wersji EBONY „D”); 450; 900

Narożniki wyokrąglone w wersji EBONY „D” oraz łączone pod kątem prostym w modelu EBONY „A”

Tylny blat roboczy ze stali nierdzewnej lub CORIAN (opcja)

Dostępne wersje: lada chłodnicza, rondel (zaokrąglenie w prostym odcinku), pizza z blatem z CORIAN, na ciasta chłodzone, lada nie chłodzona na pieczywo, lady na produkty ciepłe, na świeże ryby eksponowane na lodzie, system CONCEPT S – na mięso, lada samoobsługowa, terminal kasowy.

menu custom mademenu standardmenu self

 

1 4 Lada EVODUE
ETOILE EBONY EVODUE
5 3 Lada EXPLORER
ELFIN EMERALD EXPLORER

Nowoczesne i stylowe lady chłodnicze dla każdego

Poszukiwanie witryn chłodniczych, na etapie adaptacji wnętrza sklepu, to niełatwe zadanie. Każdy przedsiębiorca zastanawia się czym powinny cechować się najlepsze modele i które wybrać, aby zachować dobry stosunek ceny do jakości i wydajności. Nasze lady chłodnicze to przede wszystkim:

 • - proste szyby frontowe - idealnie wkomponowujące się w modny minimalizm,
 • - elegancja - wszystko dzięki prostym szybom i nienagannemu wykończeniu,
 • - w przypadku szyb frontowych giętych – specjalny profil umożliwiający maksymalną wizualizacje eksponowanego produktu
 • - wysokiej klasy technologia - to właśnie dzięki niej lada na mięso może spełniać swoją funkcję na wysokim poziomie zapewniając wysoką wilgotność i niską temperaturę.
 • - funkcja automatycznego odmrażania - każda, dobrej klasy lada chłodnicza przeznaczona do ekspozycji mięsa powinna ją zawierać, ponieważ w znaczny sposób poprawia warunki eksponowania mięsa oraz ułatwia codzienną obsługę.
 • - duża powierzchnia ekspozycyjna i ergonomiczny blat roboczy.
 • - użycie najwyższej klasy materiałów włącznie ze stalą nierdzwną INOX

W naszej firmie kładziemy duży nacisk na standard oferowanych usług. Mamy świadomość, że wszyscy nasi klienci różnią się od siebie pod względem potrzeb. Ciągle poszerzamy swój asortyment, aby każdy mógł znaleźć w nim rozwiązanie uszyte na miarę jego własnych, indywidualnych oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i zachęcamy do kontaktów z nami. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, na wszystkie chętnie odpowiemy.

 

2 3 4
ENIXE ELECTA ERGO
5 7 6
EXTRA ELISIR ESPRIT
6
ESEDRA

Indywidualne projekty witryn chłodzących

Wybór odpowiedniej witryny chłodniczej służącej do eksponowania produktów w sklepie, powinien być argumentowany wieloma czynnikami. Dziś nie bez znaczenia jest zarówno energooszczędność jaką cechuje się witryna chłodnicza, jak dodatkowe funkcje techniczne. Warto zwracać uwagę także na estetykę wykonania - witryna powinna bowiem pełnić również poniekąd formę reklamy firmy.

W naszym asortymencie znajdziecie witryny chłodnicze tworzone pod indywidualne zamówienie klienta. Jesteśmy elastyczni, dlatego kładziemy duży nacisk na to, aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych zleceniodawców.

Wszystkie witryny, które u nas znajdziecie cechują się:

 • - elektronicznym sterowaniem, dzięki wbudowanemu panelowi kontrolnemu,
 • - nienagannym wykończeniem i kształtem dostosowanym do wnętrza sklepu,
 • - funkcją płynnego sterowania wentylacją,
 • - wygodnym mechanizmem otwierania i zamykania,
 • - łatwością w utrzymaniu czystości.

Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Wystarczy przedstawić nam swoją wizję, a my - z pełnym zaangażowaniem - zajmiemy się jej skrupulatną realizacją i doradztwem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług oraz do kontaktu - odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

 

1 2 3
ETHOS ERIDE EVR
 4  5  
ENCORE ENEOS  

Jak wybrać najlepszą szafę i komorę chłodniczą

Właściciele sklepów, barów,restauratorzy, hotelarze, cukiernicy - odpowiednia szafa chłodnicza to dla każdego z nich bardzo ważne przedsięwzięcie, które ma niebagatelny wpływ na jakość produktów żywnościowych, obsługi, a jednocześnie ich finalną cenę. Wybór odpowiedniego urządzenia chłodzącego powinien być oparty na wielu czynnikach, do których zaliczają się między innymi:

 • - wielkość – zależy od przeznaczenia, rodzaju inwestycji, przechowywanego produktu.
 • - wykorzystanie - inne modele stosowane będą do ekspozycji win na sali restauracyjnej, inne na zapleczu sklepu, baru, kucheni, gdzie przechowywane będzie mięso i inne półprodukty to przygotowywania potraw.
 • - estetyka – wykończenie witryny zależy od miejsca usytuowania,przede wszystkim od tego, czy będzie widoczna dla klientów, czy też nie. Tak samo wygląda sytuacja jeśli w grę wchodzą regały chłodnicze.

W naszej firmie znajdziecie niezwykle różnorodny asortyment, który dostosujecie do swoich własnych, indywidualnych potrzeb. Każdy regał/ komora chłodnicza, znajdujące się w naszej ofercie, są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, parametrów technicznych, bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy rzetelnie na wszystkie z nich odpowiedzą.

 

Nowoczesne i stylowe lady chłodnicze do każdego sklepu.

Poszukiwanie witryn chłodniczych, na etapie adaptacji wnętrza sklepu, to niełatwe zadanie. Każdy przedsiębiorca zastanawia się czym powinny cechować się najlepsze modele i które wybrać, aby zachować dobry stosunek ceny do jakości i wydajności. Nasze lady chłodnicze to przede wszystkim:

- proste szyby frontowe - idealnie wkomponowujące się w modny minimalizm,

- elegancja - wszystko dzięki prostym szybom i nienagannemu wykończeniu

- w przypadku szyb frontowych giętych – specjalny profil umożliwiający maksymalną wizualizacje eksponowanego produktu

- wysokiej klasy technologia - to właśnie dzięki niej lada na mięso może spełniać swoją funkcję na wysokim poziomie zapewniając wysoką wilgotność i niską temperaturę

- funkcja automatycznego odmrażania - każda, dobrej klasy lada chłodnicza przeznaczona do ekspozycji mięsa powinna ją zawierać, ponieważ w znaczny sposób poprawia warunki eksponowania mięsa oraz ułatwia codzienną obsługę

- duża powierzchnia ekspozycyjna i ergonomiczny blat roboczy

- użycie najwyższej klasy materiałów włącznie ze stalą nierdzewną INOX

W naszej firmie kładziemy duży nacisk na standard oferowanych usług. Mamy świadomość, że wszyscy nasi klienci różnią się od siebie pod względem potrzeb. Ciągle poszerzamy swój asortyment, aby każdy mógł znaleźć w nim rozwiązanie uszyte na miarę jego własnych, indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i zachęcamy do kontaktów z nami. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, na wszystkie chętnie odpowiemy.